2 unitati de duplex NZEB Premium Cluj-Napoca - Cartier Exclusivist de Case

Cluj-Napoca, Gara

4 camere • 136 m2 • 325 m2 teren

pret vanzare

355.000 €

2.610,29 €/m2
Caracteristici
Tip locuinta
Casa
Tip imobil
Duplex
Numar camere
4
Numar bucatarii
1
Numar bai
3
Numar terase
1
Suprafata terase
18.00 mp
Numar garaje
1
Parcare
da
Beci
da
Gradina
nu
Suprafata utila
136 m2
Suprafata construita
221 m2
Suprafata teren
325 m2
Front
8 m
Etaj
1
Struct. rezistenta
Caramida
An constructie
2026
Disponibilitate
imediat
Descrierea Casei

Welt Imobiliare va propune spre cumparare doua unitati de duplex cu arhitectura moderna, construite dupa standardele NZEB - Near Zero Energy Building, gandite pentru persoanele care isi doresc un stil de viata echilibrat, costuri reduse de intretinere si un consum energetic minim, fara compromisuri in ceea ce priveste confortul.

Locuintele sunt amplasate intr-o zona retrasa de case noi din Cluj-Napoca, intr-un cadru aerisit al cartierului Iris, cu acces facil spre oras, beneficiind de panorama frumoasa, intimitate si multa lumina naturala.

In momentul de fata unitatile de duplex sunt ridicate, acoperite, geamuri si usa exterioara montate, incalzire in pardoseala, sape trase, curte pavata, gard+poarta montate, izolatie exterioara in lucru. Se lucreaza intens pentru a fi receptionate maxim luna august.

NU SE ADAUGA TVA!!!

Fiecare unitate dispune de:

- 136 mp utili;
- garaj de 19 mp;
- terasa de 18 mp;
- pivnita;
- teren aferent de aproximativ 325 mp.

Constructiile sunt realizate cu accent pe eficienta energetica, confort termic si calitatea aerului interior, utilizand materiale premium si tehnologii moderne, atent alese pentru a reduce consumul si dependenta de utilitatile clasice.